Pion Ogólnoadministracyjny

mgr inż. Marcin Kicuła

 

Kierownik


mkicula@man.poznan.pl
tel. 61 852 85 03 w 1295, 1412

mgr inż. Rafał Piechocki

 

Administrator systemów komputerowych


rpiechocki@ibch.poznan.pl
 w 1295, 1413

mgr Grażyna Wawrzyniak
 

Kierownik


grazyna@ibch.poznan.pl
tel. 61 852 68 77,
61 852 85 03 w 1123

mgr inż. Krzysztof Bąk

 

Kierownik


kbak@ibch.poznan.pl
 tel. 61 852 85 03 w 1210
kom. 512 729 404

mgr Agata Chmielewska
 

Kierownik


achmielewska@ibch.poznan.pl
tel. 61 852 85 03 w 1108

mgr Agnieszka Ławniczak

 

Kierownik


alawniczak@ibch.poznan.pl
(61) 852 8503 w .1597, 1233
kom. 500 182 099

Michał Jankowski

 

Starszy administrator systemów komputerowych

mjankowski@ibch.poznan.pl
w 1598, 1233

Marcin Blendowski

 

Młodszy administrator systemów komputerowych

mblendowski@ibch.poznan.pl
w 1233

mgr inż. Katarzyna Wielentejczyk

 

Kierownik


kasiaw@man.poznan.pl
tel. 61 852 25 09,
(61) 852 8503 w 1105

mgr Agnieszka Banaś-Wilczyk

 

Referent ds. zamówień publicznych


awilczyk@ibch.poznan.pl
 w 1406, 1105

mgr inż. Anna Rosińska-Polak

 

Starszy referent ds. zamówień publicznych


apolak@ibch.poznan.pl
w 1405, 1105

mgr Magdalena Manyś-Gawrońska

 

Starszy referent ds. zamówień publicznych


mgawronska@ibch.poznan.pl
w 1408, 1105

mgr Joanna Nowicka
 

Starszy referent


jnowicka@ibch.poznan.pl
 w 1253

Roman Kosicki
 

Referent ds. zaopatrzenia


rkosicki@ibch.poznan.pl

w 1231, 1435

Paweł Ostach
 

Samodzielny referent ds. zaopatrzenia


postach@ibch.poznan.pl

w 1123, 1436

Aleksandra Wojnowska-Kwita

 

Samodzielny referent ds. magazynowych

akwita@ibch.poznan.pl
w 1196

Iwona Rutkiewicz
 

Referent


irutkiewicz@ibch.poznan.pl
 w 1108, 1410

Renata Schoenfeld



Dział obsługi Ośrodka Nauki
kierownik


renatas@ibch.poznan.pl
tel. 61 852 85 03 w.1206

lic. Karolina Gwóźdź-Silska

 

Starszy specjalista ds. BHP


ksilska@man.poznan.pl
tel. 61 852 85 03 w. 1241
kom. 504 743 596

mjr Stanisław Dmyterko

 

Samodzielne stanowisko ds. obronnych i OC



dmyterko@man.poznan.pl
tel. 61 852 8503 w 1250

mgr Patrycjusz Gwóźdź-Silski

 

Specjalista ds. BHP


psilski@ibch.poznan.pl
w 1241

Zbigniew Gruszczyński
 

Specjalista ds. p.poż


zgruszcz@ibch.poznan.pl
w 1210

dr Jakub Barciszewski

 

Inspektor Ochrony Radiologicznej



agent007@man.poznan.pl
w 1246

Dział Głównego Inżyniera

Dział Informatyczny

Dział Zamówień Publicznych

Sekcja Zaopatrzenia Laboratoriów

Dział Techniczno-Organizacyjny

Dział ds. Systemów Zarządzania i Bezpieczeństwa Informacji

Dział obsługi Ośrodka Nauki

Stanowiska samodzielne

mgr Małgorzata Radwańska-Borucka

Zastępca Dyrektora Instytutu
ds. Ogólnoadministracyjnych

borucka@ibch.poznan.pl
  tel. 61 852 81 57,
61 852 85 03 w.1104

mgr inż. Marcin Zieliński

 

Z-ca Głównego inżyniera


marcin.zielinski@ibch.poznan.pl
w 1210, 1587
kom. 690 426 993

Violetta Brylska

 

Obsługa centrali telefonicznej



w 1000

Warsztat







w 1119

Jacek Gumienny

 

Pracownik gospodarczy



w 1291

Andrzej Zaremba
 

Pracownik gospodarczy



w 1119

Marek Węgrzeniejewski

 

Konserwator



w 1119

Mariusz Strużyński

 

Technik mechanik

 

 

Maciej Maciejewski

 

Elektryk-konserwator


w 1119

Paweł Lecko

 

Mistrz mechanik i dmuchacz szkla


w 1119

 

Współpraca

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk
ul. Z. Noskowskiego 12/14
61-704 Poznań
tel centrala: (+48) 61 852 85 03
fax: (+48) 61 852 05 32
e-mail: ibch@ibch.poznan.pl

Sekretariat Dyrektora, tel: 61 852 89 19

Adres