Dział finansowo-księgowy

Pion Finansowy

mgr Urszula Grygier

 

Zastępca Głównej Księgowej
ds. PCSS




ugrygier@man.poznan.pl
tel. (61) 858 2075

mgr Anna Sarnowska
 

Zastępca Głównej Księgowej
ds. ICHB




asarnowska@ibch.poznan.pl
 w 1211, 1589

mgr Magdalena Augustyniak
 

Samodzielna księgowa ds. płac




magaug@ibch.poznan.pl
 w 1124, 1437

mgr Żaneta Chmielewska
 

Samodzielna księgowa




mizera@ibch.poznan.pl
 w 1211, 1588

Krystyna Gadzińska


Samodzielna księgowa ds. płac




kgadzinska@ibch.poznan.pl
 w 1118, 1438

Aleksandra Hałaburda
 

Księgowa



ahalaburda@ibch.poznan.pl
 w 1272, 1640

mgr Julia Kieżun
 

Księgowa



jkiezun@ibch.poznan.pl
 w 1272, 1629

mgr Anita Klemens


Samodzielna księgowa



aklemens@ibch.poznan.pl
 w 1228, 1591

mgr Tomasz Kulpa
 

Starszy księgowy



tkulpa@ibch.poznan.pl
 w 1272, 1627

mgr Anna Marciniak
 

Starsza księgowa



abudzynska@ibch.poznan.pl
 w 1102

mgr inż. Renata Wilnicka

 

Główna Księgowa




rwilnicka@ibch.poznan.pl
  tel. (61) 851 8507,
(61) 852 8503 w 1242

mgr Adam Kubasiński

Zastępca Dyrektora Instytutu
ds. Finansowych

adamk@ibch.poznan.pl
  tel. 61 852 94 10,
  61 852 85 03 w.1239

Magdalena Piotrowska
 

Samodzielna księgowa ds. płac




mpiotrowska@ibch.poznan.pl
 w 1124, 1439

Ewa Samsel
 

Samodzielna księgowa




samsel@ibch.poznan.pl
 w 1102, 1401

mgr Justyna Banaszkiewicz
 

Księgowa




jbanaszkiewicz@ibch.poznan.pl
 w 1102, 1403, 1272

Współpraca

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk
ul. Z. Noskowskiego 12/14
61-704 Poznań
tel centrala: (+48) 61 852 85 03
fax: (+48) 61 852 05 32
e-mail: ibch@ibch.poznan.pl

Sekretariat Dyrektora, tel: 61 852 89 19

Adres