Przedłużenie rejestracji na konferencję naukową „Understand and Describe Life”

Informujemy, że rejestracja na konferencję „Understand and Describe Life” została przedłużona do 22.10.2023 r. Zakończyliśmy natomiast przyjmowanie abstraktów.

Konferencja odbędzie się w dniach od 14-15 listopada 2023 r. z okazji 35. rocznicy powołania Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN i 30. rocznicy powstania afiliowanego przy Instytucie Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego.

Podczas konferencji chcielibyśmy zaprezentować ostatnie dokonania Instytutu na tle najważniejszych światowych osiągnięć naukowych. W szczególny sposób pragniemy zwrócić uwagę na zaangażowanie ICHB PAN w rozwój i implementację przełomowych technologii pozwalających lepiej poznać i opisać fenomen życia na różnych poziomach jego organizacji. Dodatkowo chcielibyśmy spojrzeć w przyszłość i odnieść się do nowych zjawisk związanych z życiem takich jak biologia syntetyczna, sztuczna inteligencja czy transfer życia ze świata biologicznego do świata wirtualnego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jednak rejestracja która potrwa do 22.10.2023 lub do wyczerpania miejsc. Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową wydarzenia, którą znajdą Państwo pod następującym adresem: https://life2023.ichb.pl/pl/home/registration/

Zachęcamy Państwa do rejestracji!

Skip to content