mgr Paweł Goderski

 

Sekretariat Naukowy
Zastępca kierownika



pgoderski@ibch.poznan.pl
tel. 61 852 85 03 w 1240

mgr Agnieszka Konrad

 

Sekretariat Naukowy
kierownik



akonrad@ibch.poznan.pl
tel. 61 852 85 03 w 1285

mgr Elżbieta Adamczyk

 

Sekretariat Naukowy
samodzielny referent



eada@ibch.poznan.pl
w 1203, 1579

lic. Bartosz Szubiński
 


Sekretariat Naukowy
samodzielny referent



bartszub@ibch.poznan.pl
w 1602, 1237

mgr Sylwia Malińska

 

Sekretariat Naukowy
specjalista ds. projektów



smalinska@ibch.poznan.pl
w 1524, 1163

mgr Karolina Zwiewka

 

Sekretariat Naukowy
samodzielny referent



kzwiewka@ibch.poznan.pl
tel. 61 6653033

mgr inż. Anna Szymczak

 

Sekretariat Naukowy
samodzielny referent



szymczak@ibch.poznan.pl
w 1601, 1237

mgr Jarosław Gumienny

 

Sekretariat Naukowy
samodzielny referent



jgumienny@ibch.poznan.pl
w 1525

mgr Ewa Zych

 

Sekretariat Naukowy
samodzielny referent



ezych@ibch.poznan.pl
w 1297

mgr inż. Kinga Barczak

 

Sekretariat Naukowy
referent



kbarczak@ibch.poznan.pl
w 1581

Sekretariat Naukowy

Współpraca

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk
ul. Z. Noskowskiego 12/14
61-704 Poznań
tel centrala: (+48) 61 852 85 03
fax: (+48) 61 852 05 32
e-mail: ibch@ibch.poznan.pl

Sekretariat Dyrektora, tel: 61 852 89 19

Adres