Spotkanie Świąteczne ICHB PAN

– Bardzo się cieszę, ze po trudnym okresie pandemicznym możemy znów się spotkać – w ten sposób Prof. Marek Figlerowicz, dyrektor ICHB PAN przywitał przybyłych na świąteczne spotkanie.

Podczas swojego wystąpienia podkreślił wkład  naukowców Instytutu w jego rozwój oraz wysoką  pozycję wśród placówek naukowych.

Była to również miła okazja do podkreślenia długoletniej pracy na rzecz Instytutu – z okazji 45-lecia pracy, specjalne wyróżnienia otrzymali prof. dr hab. Ryszard Kierzek oraz prof. dr hab. Adam Kraszewski. Z kolei 35 lat swojej kariery naukowej świętowali: prof. dr hab. Jacek Stawiński, prof. dr hab. Maciej Stobiecki i dr hab. Jan Wrzesiński. W tym roku 30-lecie pracy obchodził Paweł Ostach.

Wyrazy uznania za tworzenie komfortowych warunków badań dla innych pracowników ICHB PAN otrzymali: dr. Jakub Barciszewski i dr Kamil Szpotkowski. Doktor Arkadiusz Kajdasz otrzymał wyróżnienie za popularyzację nauki i badań w ICHB PAN wśród młodzieży szkolnej. Natomiast Pani mgr Anastasia Zaremba doceniona została za organizację zbiórki na rzecz ukraińskich żołnierzy i lekarzy. Za ogromne zaangażowanie podczas akcji „Witajcie  wakacje” wyróżniona została mgr Monika Gazecka.

Całe wydarzenie zwieńczył recital Poznańskiego Chóru Kameralnego Polskiej Akademii Nauk.

Skip to content