System AGAMEDE z prestiżową nagrodą IF Product Design Award

Z ogromną radością i dumą pragniemy poinformować, że nasz system AGAMEDE, opracowany przez zespół Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk, zdobył prestiżową nagrodę IF Product Design Award w konkursie organizowanym przez International Forum Design: https://ifdesign.com/en/winner-ranking/project/agamede-high-throughput-screening-laboratory/571593.

IF Product Design Award to najstarszy i jeden z najważniejszych konkursów designerskich na świecie, mający na celu docenić innowacyjność i wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa. Znak IF, będący symbolem wyróżnienia, zdobyło niewiele polskich organizacji, a żaden inny instytut naukowy na świecie nie może się nim pochwalić.

AGAMEDE to system, który przyczynia się do badania i rozwoju nowych leków. Jego innowacyjny design, funkcjonalność i ergonomia przyciągnęły uwagę międzynarodowego jury konkursu, co zaowocowało przyznaniem nam tego prestiżowego wyróżnienia. Otrzymanie IF Product Design Award to dowód na wysoką jakość pracy naszych naukowców. Kontynuując nasze badania, mamy nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do rozwoju nauki i osiągnięcia kolejnych, znaczących sukcesów.

Skip to content