Dofinansowanie ze środków budżetu państwa
Deklaracja dostępności
Podczas drugiego plenarnego posiedzenia Komitetu Biotechnologii PAN, które odbyło się 14 listopada 2024 r. w Warszawie, przeprowadzono wybory …
W dniu 11 października 2024 r. Instytut Chemii Bioorganicznej PAN odwiedziła Pani Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, profesor Maria …
Tegoroczna Nagroda Nobla w dziedzinie chemii została przyznana za przełomowe prace nad białkami, do których wykorzystano systemy sztucznej …
Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk decyzją Ministra Nauki otrzymał dotację podmiotową na finansowanie w latach 2024-2026, …
Laureatami tegorocznej Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny zostali Victor Ambros i Gary Ruvkun. Zostali oni nagrodzeni za odkrycie …
W Światowym Dniu Onkologii mamy przyjemność poinformować, iż 27 września 2024 r. w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Dyrektor …
Miło nam poinformować, że dr inż. Agnieszka Szczepańska z Zakładu Biochemii Rybonukleoprotein pozyskała finansowanie w ramach konkursu Narodowego …
Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu realizacji projektu pt. „Algorytm do personalizacji leczenia raka jajnika na podstawie przestrzennego …
20 września 2024 obyło się Mini-Sympozjum – RNA Salon Poznań meets neurobiology. Wydarzenie to było okazją do spotkania badaczek i badaczy z …
Miło nam poinformować, iż dr Ireneusz Stolarek, pracujący w Zakładzie Biologii Molekularnej i Systemowej, został wyłoniony jako finalista 24. …
4 września 2024 r. na 138. plenarnym posiedzeniu Rady Naukowej Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN podjęto ważną dyskusję nad nowelizacją ustawy o …
Miło nam poinformować, iż w ramach współpracy Polskiej Akademii Nauk z Narodową Akademią Nauk Ukrainy miesięczny staż naukowy w naszym Instytucie …
Za nami dziewiąta edycja cyklicznych letnich spotkań z nauką „Nauka na Wakacjach”, której celem jest popularyzacja wiedzy wśród społeczeństwa. …
Z dumą informujemy, że publikacja "Mapping the structural landscape of the yeast Ty3 retrotransposon RNA genome" znalazła się na okładce czasopisma…
Mamy przyjemność zaprosić na „Mini-Sympozjum - RNA Salon Poznań meets neurobiology”, które odbędzie się w ICHB PAN 20 września. Celem spotkania …
4 września 2024 r. odbyło się 138. plenarne posiedzenie Rady Naukowej Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN. Przewodniczący Rady prof. dr hab. …
Miło nam poinformować, iż dr Natalia Bartyś z Zakładu Bioinżynierii Kwasów Nukleinowych kierowanego przez prof. dr hab. Annę Pasternak uzyskała …
Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Innowacyjności i Edukacji Społecznej ICHB PAN, które swoją siedzibę ma w pięknie odrestaurowanej, …
Z dumą informujemy, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył prof. dr. hab. Zofię Gdaniec Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za …
Miło nam poinformować, że prof. dr hab. Marek Figlerowicz został wybrany do Komitetu FEBS Advanced Courses na 4-letnią kadencję 2025-2028 po …
Miło nam poinformować o przyznaniu finansowania projektu badawczego w ramach konkursu OPUS 26 LAP pt. "U zarania państwowości środkowoeuropejskich …
W dniach 8-10 lipca w Krakowie odbywało się spotkanie iNext-Discovery Foresight Meeting, które zgromadziło czołowych naukowców i ekspertów z …
Jak co roku, ruszyła kolejna edycja wakacyjnych wykładów w Domu Pracy Twórczej w Juracie. Serdecznie zapraszamy aby połączyć przyjemne …
Z dniem 1 lipca 2024 r. nastąpiły zmiany w zespole redakcyjnym kwartalnika BioTechnologia, wydawanego wspólnie przez ICHB PAN i Komitet …
Przedstawiciele Pracowni Analiz Pojedynczych Komórek oraz Pracowni Testów i Obrazowania Molekularnego mieli zaszczyt reprezentować nasz Instytut na…
We wtorek, 24 czerwca 2024 r. w Sali Białej Urzędu Miasta, odbyła się uroczystość wręczenia nagród za najlepszą pracę magisterską oraz pracę …
W dniu 20 czerwca 2024 odbyła się 151. Sesja Zgromadzenia Ogólnego PAN, podczas której dr Katarzyna Klonowska z naszego Instytutu została wybrana …
W środę, 19 czerwca 2024 r., odbyła się uroczystość jubileuszowa upamiętniająca 30-lecie działalności Środowiskowego Studium Doktoranckiego ICHB …
Stwardnienie zanikowe boczne (ALS) oraz otępienie czołowo-skroniowe (FTD) są nieuleczalnymi i śmiertelnymi chorobami neurodegeneracyjnymi o …
Dr hab. Jacek Kolanowski został laureatem Young Academy of Europe André Mischke Prize for Science and Policy, nagrody wręczanej za promowanie …
Retrotranspozony LTR to grupa endogennych ruchomych elementów genetycznych szeroko rozpowszechnionych w genomach eukariotycznych i w znacznym …
XII. edycja konkursu na najlepszą publikację badawczą, która ukazała się w 2023 roku, a jej wiodącym autorem był doktorant została rozstrzygnięta. …
W dniu 12 czerwca 2024 r. odbyło się 137. plenarne posiedzenie Rady Naukowej Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN. Na wstępie, w imieniu swoim i …
Serdecznie zapraszamy doktorantów, absolwentów oraz przyjaciół Środowiskowego Studium Doktoranckiego ICHB PAN na uroczystość jubileuszową, …
Serdecznie zapraszamy do udziału online w hybrydowej konferencji pod tytułem: Sekwencjonowanie NGS Trzeciej Generacji PacBio: długie odczyty …
Z radością i dumą informujemy, że Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniem z dnia 15 maja 2024 r. nadał dr hab. Marcie …
Miło nam poinformować, że w ramach konkursów Narodowego Centrum Nauki OPUS 25 i PRELUDIUM 22 finansowanie otrzymały dwa projekty naukowczyń z ICHB …
W dniach 9-10 czerwca 2024 profesor Agata Tyczewska i profesor Kamilla Grzywacz reprezentowały Instytut Chemii Bioorganicznej PAN podczas 2. …
Z przyjemnością informujemy, że 1 czerwca 2024 r. powołana została Pracownia Hodowli Roślin, którą kieruje dr Aleksandra Pawela. Pracownia …
DNAzymy to cząsteczki DNA zdolne do katalizowania przekształceń chemicznych, takich jak przecięcie nici RNA w ściśle zdefiniowanym punkcie …
To był wyjątkowy dzień w Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN! Dziękujemy wszystkim, którzy 24 maja zaszczycili nas swoją obecnością podczas Drzwi …
W dniach od 25 do 31 maja obchodzimy Europejski Tydzień Walki z Rakiem. W Polsce rak złośliwy jest drugą najczęstszą przyczyną zgonów po chorobach …
Miło nam poinformować, że w ramach konkursów Narodowego Centrum Nauki OPUS 26 i SONATA 19 finansowanie otrzymały dwa projekty naukowczyń z ICHB …
W tym roku obchodzimy 63. rocznicę odkrycia kodu genetycznego, uniwersalnego szyfru życia wspólnego dla wszystkich organizmów. Odkrycie, w jaki …
23 maja br. odbyła się sesja sprawozdawcza z działalności naukowej Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk w roku 2023, na której …
Impact'24 to najważniejsze w Europie Środkowo Wschodniej wydarzenie gospodarczo-technologiczne. W tym roku 15 i 16 maja, konferencja odbyła się …
14 maja 2024 na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbyło się seminarium pt. „Perspektywy rozwoju chemii” zorganizowane wspólnie …
W najbliższy wtorek Dyrektor Generalny platformy EU-OPENSCREEN dr Philip Gribbon, w ramach wizyty w ICHB PAN, wygłosi wykład zatytułowany: …
MikroRNA (miRNA) to grupa najlepiej jak dotąd poznanych krótkich niekodujących RNA zaangażowanych w regulację ekspresji informacji genetycznej u …
Miło nam poinformować o przyznaniu finansowania w ramach trzeciego konkursu Wirtualnego Instytutu Badawczego na projekt „Technologia ukierunkowanej…
25 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień DNA - święto ustanowione na pamiątkę dwóch niezwykle ważnych osiągnięć naukowych. Pierwszym z nich było…
EU-OPENSCREEN ERIC to konsorcjum oferujące unikatową infrastrukturę badawczą w obszarze biologii chemicznej, zapewniające wysokiej jakości usługi w…
Serdecznie zapraszamy na XXVII edycję Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, który odbywa się w Pałacu Działyńskich – siedzibie Poznańskiego …
Zapraszamy do nadsyłania ofert zakupu praw lub nabycia wyłącznej licencji do korzystania w działalności gospodarczej z wyników prac B+R projektu …
W dniu 20 marca 2024 r. odbyło się 136. plenarne posiedzenie Rady Naukowej Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN. Podczas spotkania Pani …
Miło nam poinformować, że wraz z końcem lutego 2024 Komisja Europejska zaakceptowała przystąpienie Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN do sieci …
Prof. dr hab. Anna Pasternak i dr hab. Marta Olejniczak, prof. ICHB PAN zostały nominowane przez Radę Narodowego Centrum Nauki do bazy AcademiaNet.…
Z przyjemnością informujemy, że dr hab. Marta Olejniczak, prof. ICHB PAN dołączyła do międzynarodowego konsorcjum EDITSCD i otrzymała finansowanie …
Niezmiernie miło nam poinformować, że dnia 29 lutego 2024 roku prof. dr hab. Marta Szachniuk odebrała odznaczenie państwowe z rąk Prezydenta RP w …
Dyrekcja i Rada NaukowaInstytutu Chemii Bioorganicznej PANzapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny …
Miło nam poinformować, że w ramach konkursu NCN SONATA BIS 13 Narodowego Centrum Nauki, dr hab. Miłosz Ruszkowski, prof. ICHB PAN, otrzymał …
Director and Scientific Board of the IBCH PASinvite to the public defense of doctoral dissertation Ilkin Aygün-Soyalp, M.A. "Mechanisms and …
Wraz z poznańskim oddziałem Polskiej Akademii Nauk oraz Instytutem Genetyki Człowieka PAN serdecznie zapraszamy na 15. Tydzień Mózgu w Poznaniu. W …
19 lutego obchodzimy Dzień Nauki Polskiej – święto państwowe ustanowione w dniu urodzin Mikołaja Kopernika, jako wyraz uznania jego wybitnych …
Temat: Chemical programming of microorganisms in service for natural products bio-production Dr Dorota Jakubczyk jest kierownikiem Pracowni …
5ʹ-fosforylowane oligonukleotydy są ważnym narzędziem w technikach molekularnych znajdując szerokie zastosowanie jako łączniki, adaptery, w …
W dniu 5 stycznia 2024 r. przyznano po raz pierwszy Stypendium im. Biżana Szaropowa, upamiętniające młodego ukraińskiego naukowca i żołnierza …
Z przyjemnością informujemy, że 1 lutego 2024 r. powołany został nowy zakład naukowy - Zakład Biomolekularnego NMR, którym kieruje dr Witold …
W dniach 18-19 stycznia br. w Instytucie gościła dr Gaia di Timoteo z Uniwersytetu Sapienza w Rzymie. Wizyta odbyła się w ramach serii otwartych …
W styczniu 2024 roku mija 50 lat od wydania pierwszego numeru Nucleic Acids Research (NAR) (1). Czasopismo zostało założone przez Richard’a T. …
Naukowcy z zespołu Piotra Kozłowskiego we współpracy z Laboratorium Bioinformatyki, Malwina Suszyńska, Magda Machowska, Eliza Fraszczyk, Maciej …
Fundacja ICHB PAN we współpracy z Instytutem Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk i Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym …
Niemal połowa ludzkiego genomu zajmowana jest przez sekwencje DNA pochodzące od mobilnych elementów genetycznych zwanych potocznie „skaczącymi …
Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem stycznia 2024 w Instytucie powołane zostały dwa nowe zakłady naukowe: Zakład Badań …
W ICHB PAN będzie realizowany jeden z trzech projektów badawczych z udziałem polskich naukowców, które otrzymały finansowanie w konkursie „Large …
W środę 20.12.2023 r. odbyło się tradycyjne spotkanie podsumowujące mijający rok dla wszystkich Pracowników, Doktorantów i Emerytów Instytutu …
13 listopada br. Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk oraz afiliowane przy Instytucie Poznańskie Centrum Superkomputerowe …
14 grudnia w Pałacu Działyńskich, siedzibie Oddziału PAN w Poznaniu odbyła się uroczystość immatrykulacji nowych doktorantów Poznańskiej Szkoły …
Zapraszamy do lektury: 'A Roadmap for Plant Genome Editing' Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją dotyczącą edycji …
Prezydium Polskiej Akademii Nauk wybrało członków 71 komitetów naukowych.Do Komitetu Biologii Molekularnej Komórki zostali wybrani naukowcy ICHB …
W dniu 6 grudnia 2023 r. odbyło się 135. plenarne posiedzenie Rady Naukowej Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN. Podczas spotkania uroczyście …
W czwartek, 14 grudnia, o godzinie 11:00, będziemy gościć prof. Sofię Kirke Forslund z Uniwersyteckiego Szpitala Charité w Berlinie, w Niemczech, …
Podczas spotkania z pracownikami Instytutu i Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego prof. Marek Figlerowicz podsumował 12 lat swojej …
11 grudnia 2023 r. funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Naukowych w naszym Instytucie objęła dr hab. Magdalena Łuczak, prof. ICHB PAN. Na nowe stanowisko…
Na podstawie § 12 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 22 listopada 2010 w sprawie konkursu na stanowisko dyrektora …
Wyniki Konkursów Badawczych NCN Konkurs OPUS 25 W ramach konkursu OPUS 25, dofinansowanie uzyskał: Projekt: "Ultraczułe profilowanie …
Miło nam poinformować, że w konkursie MINIATURA 7 Narodowego Centrum Nauki finansowanie uzyskały kolejne projekty z ICHB PAN. Badania naukowe w …
Niezależne jury pod przewodnictwem prof. Ewy Łojkowskiej po raz 23. przyznało nagrody L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. W gronie sześciu …
Dyrekcja i Rada NaukowaInstytutu Chemii Bioorganicznej PAN zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Marcina Biesiady pt. “ …
Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym informatorem, który prezentuje działalność i historię naszego Instytutu, a także aktualne badania oraz …
26 października 2023 roku, została podpisana umowa z Fundacją Most the Most, na mocy której Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk …
W październiku 2023 r. funkcję kierownika Pracowni Hodowli Komórkowych i Tkankowych objęła dr Natalia Koralewska. Dotychczasowy kierownik, dr …
Fundacja ICHB PAN wraz z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM zaprasza na konferencję naukową pt. „Znaczenie komunikacji w budowaniu …
Informujemy, że rejestracja na konferencję „Understand and Describe Life” została przedłużona do 22.10.2023 r. Zakończyliśmy natomiast przyjmowanie…
26 września w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu odbyło się Wielkopolskie Forum Inteligentnych Specjalizacji. Akty powołania na członków …
Dr Volodymyr Cherkas z Pracowni Testów i Obrazowania Molekularnego we współpracy z naukowcami z Ukrainy rozpoczął realizację projektu pt. …
Dyrekcja i Rada Naukowa Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Łukasza Wituckiego pt.…
Od października 2023 r. dyrekcja ICHB PAN działa w powiększonym składzie. Nowe stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Współpracy zostało stworzono na …
Informujemy, że Ośrodek Wydawnictw Naukowych ICHB PAN wydał właśnie nową książkę, pt. "Genetyczna historia nierówności" autorstwa Carlesa …
W środę 27 września 2023 r. odbyło się 134. plenarne posiedzenie Rady Naukowej Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN. Rozpoczęło je uroczyste …
W dniach 13-16 września w Szczecinie odbył się Kongres BIO 2023. Był to piąty kongres BIO i jednocześnie 52-gie spotkanie członków Polskiego …
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS) zostało powołane decyzją Kolegium Rektorów Miasta Poznania i afiliowane przy Instytucie Chemii …
W ostatni piątek września w Poznaniu jak co roku gości „Noc Naukowców”. Instytut wraz z Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym aktywnie …
Z radością i dumą informujemy, że Prezydent Rzeczpospolitej Andrzej Duda postanowieniem z dnia 4 sierpnia 2023 r. nadał dr hab. Annie Pasternak …
W dniach 28-31 sierpnia 2023 roku, w National Superior School of Chemistry w Montpellier, odbył się II Francusko-Polski Kongres Chemiczny. …
Z dumą informujemy, że Profesor Mariusz Jaskólski został nominowany do Nagrody Heisiga, jednej z najwyższych naukowych nagród finansowych w Polsce.…
Z radością informujemy, że na łamach Genome Biology, jednego z trzech najlepszych czasopism naukowych poświęconych genetyce (5-letni IF 17,4), …
Z dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach Fundacji Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN, której prezeską jest Elżbieta Kopińska. Fundacja …
Informujemy, że w dniu 13 lipca 2023 r. Rada Naukowa ICHB PAN nadała dr. Jackowi Kolanowskiemu stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk …
W dniach 12-13 lipca br. w Tours we Francji odbyło się spotkanie Rady Federacji Europejskich Towarzystw Biochemicznych (FEBS), podczas którego dr …
29 czerwca 2023 r. zostały przyznane stypendia Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców. W tym roku uzyskało je 230 osób, w tym 37…
W środę 28 czerwca odbyło się 133. plenarne posiedzenie Rady Naukowej ICHB PAN. Na posiedzeniu m.in. podsumowano sesję sprawozdawczą z działalności…
Rusza kolejna edycja wspólnego projektu Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN i Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. Zapraszamy do Domu Pracy Twórczej …
24 czerwca 2023 r. w Turwi miało miejsce spotkanie integracyjne przy tradycyjnym ognisku, na które zaproszeni zostali pracownicy ICHB PAN i PCSS, …
Z dumą informujemy, że w dniu 17 czerwca prof. Marek Figlerowicz został wybrany na członka korespondenta Wydziału IV Przyrodniczego Polskiej …
Akt nominacyjny otrzymała Eliza Sylwia WYSZKO profesor nauk ścisłych i przyrodniczych Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk w …
31 maja br. odbyła się sesja sprawozdawcza z działalności naukowej naszego Instytutu w roku 2022. W części poświęconej prezentacji osiągnięć …
W Wielkopolsce zainaugurowano Szlak Pracy Organicznej, który współtworzy aż czternaście podmiotów z regionu. Inicjatywa będzie promowała …
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki oraz fanów naszego chóru na najbliższy koncert, zatytułowany "Why we sing?".Koncert Poznańskiego…
Dr Leszek Błaszczyk z Zakładu Struktury i Funkcji Biomolekuł ukończył badania w projekcie pt. „W jaki sposób struktura RNA kieruje funkcją …
Amerykańscy eksperci wskazani przez National US Academy of Sciences wraz z przedstawicielami PAN dokonali oceny wartości merytorycznej projektów …
4 czerwca obchodzimy Dzień Chemika, święto dedykowane chemikom i chemii jako dziedzinie nauki. To doskonała okazja, aby docenić ogromny wkład …
Z radością i dumą informujemy, że Uniwersytet im. Adama Mickiewicza nadał tytuł doktora honoris causa Profesorowi Andrzejowi B. Legockiemu, byłemu …
Dr Monika Piwecka z ICHB PAN w Poznaniu wraz z naukowcami z Max Delbrück Center for Molecular Medicine z Berlina, dr Agnieszką Rybak-Wolf i prof. …
Wśród laureatów konkursu Narodowego Centrum Nauki OPUS 24 znalazło się dwoje pracowników ICHB PAN. Dzięki finansowaniu z Narodowego Centrum Nauki …
Zespół naukowców z ICHB PAN pod kierunkiem dr Pawła Zmory, we współpracy z Aquanet Laboratorium oraz Katedrą i Kliniką Chorób Zakaźnych, …
Miło nam poinformować, że dr Anna Kotowska-Zimmer naukowczyni z ICHB PAN, została laureatką konkursu START 2023 Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. …
Projekt prof. Elżbiety Kierzek “Finding small molecule inhibitors targeting SARS-CoV-2 RNA” otrzymał finasowanie w konkursie ISIDORe EU-OpenScreen.…
Zapraszamy na wykład pt. „Genomics-driven development of RNA therapies in oncology”, który wygłosi prof. Rory Johnson (University College Dublin, …
Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci prof. dr hab. Wiesława Z. Antkowiaka, chemika, wielkiego uczonego i dydaktyka, przyjaciela …
Publikacja autorstwa dr Marty Grzechowiak, dr Agnieszki Ruszkowskiej, dr Joanny Śliwiak, dr hab. Anny Urbanowicz, prof. dr hab. Mariusza …
Z ogromną radością i dumą pragniemy poinformować, że nasz system AGAMEDE, opracowany przez zespół Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii…
Z dumą informujemy, że nasz pracownik, dr Piotr Małecki, otrzymał prestiżowe stypendium The Kosciuszko Foundation ExchangeToTheUS na rok akademicki…
W dniach 23-25 marca br. w Instytucie gościł prof. Matthias Hentze z Europejskiego Laboratorium Biologii Molekularnej (EMBL) w Heidelbergu. Wizyta …
Zapraszamy na wykład pt. „Riboregulation: Biology, Mechanisms and Scope”, który poprowadzi prof. dr hab. Matthias Hentze (EMBL Heidelberg, Niemcy).…
W ubiegłym tygodniu rozstrzygnięto pierwszą edycję konkursu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Perły nauki”. Niezmiernie miło nam podzielić się …
Wraz z poznańskim oddziałem Polskiej Akademii Nauk oraz Instytutem Genetyki Człowieka PAN serdecznie zapraszamy na 14. Tydzień Mózgu w Poznaniu. W …
Instytut Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu we współpracy z prof. Olivią M. Merkel (Uniwersytet Monachijski) oraz prof. Rorym Johnsonsem …
Informujemy, że w dniu 6 lutego 2023 r. Rada Naukowa ICHB PAN nadała dr Agacie Tyczewskiej stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk …
Miło nam poinformować, że w dniu 11 lutego 2023 r. Minister Edukacji i Nauki przyznał Instytutowi Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk …
Większość ludzkich genów występuje w genomie w dwóch kopiach, ale poziom ekspresji dwóch alleli nie zawsze jest równy. Wiedza o tym jest istotna …
Instytut Chemii Bioorganicznej PAN wyróżniony został nagrodą w konkursie The International Design Awards (IDA) za projekt AGAMEDE. Konkurs, …
Accessibility Tools